Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 1 post ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Gaggia Milady
PostPostano: pon 23. pro 2013, 00:34 
Spava
Spava

Zahvalio: 0 put/a
Hvaljen: 0 put/a
Pozdrav svima
Nakon par godina konzumiranja kave iz telefunkena (u konzumu 400 kuna) nabavio sam gaggiu milady,naravno neispravnu.
Grijaci su ispravni,vise manje sve dobro izgleds osim pumpe koja je dala svoje al problem je u instalacijama. Nekako mi se cini da je to sve pospajano onako od oka jer kad se direktno spoji pumpa oce radit ( zuji ko sto vragova al radi a na prekidac nece ni mrdnut) grijaci se pale zajedno sa aparatom al preko prekidaca ni para ne izlazi...
Sutra cu probat nac pumpu po nasim ducanima al nigdje nemogu nac shemu instalacija bas za ovaj model
Po slikama sta sam naso na netu aparat je identican classicu za kojeg postoje dijagrami al nebi odma sve prespajo da ne napravim jos vecu glupost
Moze li me neko uputit di da trazim shemu i pumpu il jos bolje kako da pumpu rastavim jer po internetu su upute za rastavljanje slicne ali su sve sastavljene sarafima a na ovoj mojoj ( invensys cl7) nema ni vijka ni kopce vec samo dva spojena lima od kojih jedan mogu skinut a drugi ko da je zavaren ne mrda.
Hvala unaprijed :grin:

Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 1 post ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: