Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 2/3.   [ 18 post(ov)a ]
Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mokarabia
PostPostano: ned 2. lip 2013, 23:35 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 2 put/a
Hvaljen: 9 put/a
smece ko i svi kava produkti velih li proizvodjaca
jadni konzumeristi piju to crno smece kad ne znaju za bolje. pa jasno, kava je crna gorka bljutava tekucina koju zacinimo sa pola kile secera i litrom mljeka, pa je eto, pijemo... da je pijemo... tradicija.
U ime svake obitelji!

Za ovaj post autor josip7 je dobio pohvalu od: CycleMotion (pon 3. lip 2013, 00:01)
  Rating: 25%
Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

PostPostano: sri 5. lip 2013, 12:48 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 9 put/a
Hvaljen: 22 put/a
Joža ne ;) ne kakaj.Nhf . Sad ćuTi odgovoriti sažeto. Iimam već neko vrijeme spremnu jednu " prevaru " - u u" smislu " recenzije kave opreme na kojoj se može u "rukavicama" reć sve što se mili o okusu, dubini , šisini i visini okusa. NARAVNO Da su u te kalkualtevne elemente okusa ukljućeni i nepci te kao elenentarne pepile na jeziku koje su "zloćesto" raspoređene ne kako bi novonastalim "kušaćima" trebalo ići po "redu" . Espresso kava je proizvod svih #kalkulitivnih# elemenata koji se sastoje od : mješavine kave za espresso ,Pravilno regulirsnog mlinca, ne pretjerane doze (cc7 gr), te pod predpostavkom da je aparat i solidnom stanju . nastavak slijedi 8-)

Vrh

PostPostano: čet 6. lip 2013, 00:46 
Coffee freak
Coffee freak

kad od šume ne vidiš stablo...
people... stvar je tako jednostavna da ne može jednostavnije... relax, enjoy your coffee.. ili se sviđa ili se ne sviđa. sve na svijetu je stvar izbora. ali ako nema edukacije i razvoja, tolerancije i prihvačanja novih i drugačijih mišljenja izbor će uvijek biti isti... (loš?)

viva kava!

Vrh

PostPostano: čet 6. lip 2013, 17:24 
Spava
Spava

Zahvalio: 0 put/a
Hvaljen: 0 put/a
Eto nisam baš dobila puno različitih mišljenja, netko je probao samo jednu vrstu i to onu nižeg cjenovngog razreda jer eto mokarabia ima i 100% arabicu i još mnogo vrsta, što možete vidjeti na njihovoj stranici a između ostalog ovako sa strogo poslovnog gledišta to je ipak 3. kava u italiji a 1. i 2. kao i 4. kava u italiji su od istog vlasnika, tako da s te strane moglo bi se reći da ova na 1. 2. i 4. mjestu ima praktički monopol pa se ipak mokarabia nalazi na super 3. mjestu, sigurno ne zato što je tamo u rangu arabesce. Barist koji je bio na 5. mj. u najbolje spravljenoj kavi upravo mokarabiu je koristio, a ne bi je izabrao da ipak je šrot..
Da si popio sve vrste mokarabie pa je nazvao lošom, ok, ali sudio si po jednoj ne baš reprezentaivnoj pa ću zanemariti. :grin:
Očekujem još vaših recenzija..Hvala svima..
P.s. nemam proviziju na prodaju ni na reklamu,niti sam distibuter ili vlasnik iste, samo me zanima Vaše stručno mišljenje :smile:

Vrh

PostPostano: čet 6. lip 2013, 19:20 
Polako se budi
Polako se budi

Zahvalio: 3 put/a
Hvaljen: 1 put/a
Eto vidis, pala si na marketinske trikove, otkad je prodaja mjerilo kvalitete, znaci da je Franck najbolja kava kod nas, ma molim te. Zaboli me ona stvar sto je ova kava broj 1 u Italiji kad mi se ne svidja. Druga stvar je sto trazis nekoga tko je probao sve iz Mokarabia kataloga, sto je vrlo mala vjerojatnost. Trece, trazila si iskustvo, eto ti ga, jos sam ti sve lijepo iskustveno napisao. Pozdrav! ;)

Vrh

PostPostano: čet 6. lip 2013, 23:03 
Coffee freak
Coffee freak

barist na 5.mj. di to

Vrh

PostPostano: pet 7. lip 2013, 07:45 
Totalno kofeiniziran
Totalno kofeiniziran

Hvaljen: 10 put/a
seto je napisao/la:
Eto nisam baš dobila puno različitih mišljenja, netko je probao samo jednu vrstu i to onu nižeg cjenovngog razreda jer eto mokarabia ima i 100% arabicu i još mnogo vrsta, što možete vidjeti na njihovoj stranici a između ostalog ovako sa strogo poslovnog gledišta to je ipak 3. kava u italiji a 1. i 2. kao i 4. kava u italiji su od istog vlasnika, tako da s te strane moglo bi se reći da ova na 1. 2. i 4. mjestu ima praktički monopol pa se ipak mokarabia nalazi na super 3. mjestu, sigurno ne zato što je tamo u rangu arabesce. Barist koji je bio na 5. mj. u najbolje spravljenoj kavi upravo mokarabiu je koristio, a ne bi je izabrao da ipak je šrot..
Da si popio sve vrste mokarabie pa je nazvao lošom, ok, ali sudio si po jednoj ne baš reprezentaivnoj pa ću zanemariti. :grin:
Očekujem još vaših recenzija..Hvala svima..
P.s. nemam proviziju na prodaju ni na reklamu,niti sam distibuter ili vlasnik iste, samo me zanima Vaše stručno mišljenje :smile:

Gle, badava im ta prodaja kad meni ta kava ne odgovara. Probao sam jednom kako sam i napisao. Koja je to bila, ne znam niti je to znala konobarica.
Usput, nemam puno bolje mišljenje ni o Segafredo kavi kad već pričamo o istom vlasniku. Segafredo mi je jedino ok u moki i to je to, za espresso ne.
E sad, kakve su ostale ne znam, zašto ih nema više po kafićima, ne znam ni to, a zašto konobarica ne zna koju kavu koristi - to je po meni problem Mokarabie. Dok se tako kuha, neće daleko.

Vrh

PostPostano: pet 7. lip 2013, 10:28 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 7 put/a
Hvaljen: 17 put/a
Nije to problem samo Mokarabie već opčeniti problem kod nas. To što nam kavu rade konobari i konobarice koji su nažalost nestručni, 90% ih je tu ne radi toga što vole ugostiteljstvo i kavu kao takvu već su se eto tu našli u tom trenutku jer trebaju platiti faks, čekaju posao u struci...
Tako da ... uz ovakvo osoblje čak i uz najbolju aparaturu i sirovine dobiješ hmm, nešto u šalici...

Naravno da ne generaliziram ... ima stvarno dobrih konobara koji znaju svoj posao ali nažalost takvih je malo i ne cijeni ih se...

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 2/3.   [ 18 post(ov)a ]
Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: