Promijeni veličinu fonta
Sada je: ned 24. lip 2018, 14:34.

Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/2.   [ 10 post(ov)a ]
Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Muzika
PostPostano: ned 22. tra 2012, 20:19 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 5 put/a
Hvaljen: 6 put/a
Koja Vam je glazba najugodnija u bircu...il mozda netko voli da uopce nesvira nista...

kako disete po tom pitanju

Za ovaj post autor darko_vk je dobio pohvalu od: BaristaSA (pon 23. tra 2012, 15:05)
  Rating: 25%
Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Naslov: Re: Muzika
PostPostano: pon 23. tra 2012, 09:21 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 9 put/a
Hvaljen: 22 put/a
Lagani ambijentalni jazz, ako uživam u kavi i čitam novine. Ali ako se "družimo" onda nekaj od rocka iz 60-ih do pod kraj 80-ih. ;)

Vrh

PostPostano: pon 23. tra 2012, 15:04 
Totalno kofeiniziran
Totalno kofeiniziran

Zahvalio: 4 put/a
Hvaljen: 3 put/a
Znaci, pokretacu ove teme treba cestitati, upravo sam dva dana proveo tragajuci po internetu, da nadjem odgovarajucu muziku, a da nije ono standardno, koje se slusa u svakom drugom kaficu...

Laddy in red, Smooth operator.. idt... :) :)

skinuo sam zadnja dva dana, skoro 16 giga razne muzike, Putomayo, Caffe Del Mar, BuddhaBar, i jos nekih tovar Chillout mixova, itd.. Putomayo sam skinuo bukvalno sva izdanja, i imam mozda 20 pjesama da mi odgovaraju od 4 gige... Dal ima neki mix, al neke novije muzike, ili neke manje komercijalne...

Za ovaj post autor BaristaSA je dobio pohvalu od: darko_vk (pon 23. tra 2012, 18:31)
  Rating: 25%
Vrh

PostPostano: pon 23. tra 2012, 18:40 
Coffee freak
Coffee freak

Bas danima kontam o takvom necem...

Kako planiram u daljnoj buducnosti imati svoj caffe tak kontam i o tim sitnicama..

i skuzio sam kak me zivcira kad u bircu slusam Dreleta kako se dere na Narodnom il kak me zivcira kad gazda nakon Severice ,na cdu ima Halida pa Daru Bubamaru pa Thompsona...(samo karikiram da se netko nebi nasao uvrijedjen)..al opet uglavnom su to kafici u kojima se nestuje kult nicega a kamoli kave pa mi je shvatljiv taj šuć-buć...

imam mnoge ideje(koje bas i nisu za javnost) al svakako volim opustajucu glazbu deep house pa do jazz housea,chillouta i takvih stvari

Vrh

PostPostano: pon 23. tra 2012, 19:22 
Totalno kofeiniziran
Totalno kofeiniziran

Zahvalio: 4 put/a
Hvaljen: 3 put/a
pomozi mi, ja sam u sarajevu, nece niko primjetiti da te kopiram :) :) :)

Vrh

PostPostano: uto 24. tra 2012, 12:31 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 9 put/a
Hvaljen: 22 put/a
E djećaci! Postoje stvari na koje se u "birtiji" ne može utjecati, tipa vino kakvo si kupio (dobro ili loše?) coca cola, sokovi i u načelu svi začepljeni proizvodi, odnosno oni koje točite u izvornom obliku.
Dakle, osobnost, iliti ono što bi potencijalne goste (platiše) trebalo privući da dojdu baš kod Vas u "birtiju" je Vaša kreativnost u ponudi.
Znači kaj nam ostaje?Za one koji nemaju hranu, samo glazba i kava.
Jer na izbor glazbe i kvalitetu kave možemo osobno utjecati (ali ne prema vlastitom ukusu, nego prema ukusu konzumenata), osim ako želimo biti edukatori. :hand:

Vrh

PostPostano: uto 24. tra 2012, 13:47 
Coffee freak
Coffee freak

black coffe je napisao/la:
E djećaci! Postoje stvari na koje se u "birtiji" ne može utjecati, tipa vino kakvo si kupio (dobro ili loše?) coca cola, sokovi i u načelu svi začepljeni proizvodi, odnosno oni koje točite u izvornom obliku.
Dakle, osobnost, iliti ono što bi potencijalne goste (platiše) trebalo privući da dojdu baš kod Vas u "birtiju" je Vaša kreativnost u ponudi.
Znači kaj nam ostaje?Za one koji nemaju hranu, samo glazba i kava.
Jer na izbor glazbe i kvalitetu kave možemo osobno utjecati (ali ne prema vlastitom ukusu, nego prema ukusu konzumenata), osim ako želimo biti edukatori. :hand:

o tome ja i pricam :clap:

Vrh

PostPostano: pet 27. tra 2012, 16:00 
Totalno kofeiniziran
Totalno kofeiniziran

Zahvalio: 6 put/a
e i meni odgovaraju chillout pjesme. cafe del mar i ostale... cak i neke arapske/turske (bivsi escobar u avenue mallu je tako nesta pustao)...easy going taman za kafu i relax...

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/2.   [ 10 post(ov)a ]
Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: