Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 2/2.   [ 11 post(ov)a ]
Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sudjelovanje na forumu
PostPostano: sri 30. svi 2018, 10:12 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 7 put/a
Hvaljen: 17 put/a
black coffe je napisao/la:
Kako obisti poruke jer mi je škatula puna ? :( Obzirom da sam polupismen to mi je radio sin , a pošto se odselio a ja nisam pazio na satu ( zaboravio) molim svekoliko pučanstvo za pomoć . :)

- U gornjem lijevom kutu desno od "Profil/Postavke" klikni na poruke.
- Otvoriti će ti se lista poruka.
- Pored liste poruka u zadnjem stupcu imaš kučice za označavanje, tu označi jednu ili više poruka koje želiš obrisati.
- Spusti do dna popisa i u donjem desnom kutu liste poruka nalazi se kučica/padajući izbornik na kojem piše "Označi/Odznači kao važno" i tu klikni pa če ti se otvoriti padajući izbornik na kojem odaberi "Izbriši označeno" pa nakon toka odmah desno pored imaš gumb "-klik-" na koji klikneš te će te pitati da li želiš obrisati označene poruke, odaberi "DA" i to je to... obrisano.

Pozdrav!

Za ovaj post autor S-type je dobio pohvalu od: black coffe (čet 31. svi 2018, 08:23)
  Rating: 25%
Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

PostPostano: sub 2. lip 2018, 08:54 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 9 put/a
Hvaljen: 22 put/a
Sve odradio po uputama , al ne ma DA neg sam obriči zadano ? ja kliknem , aon ništa ? :(

Vrh

PostPostano: sub 2. lip 2018, 09:30 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 9 put/a
Hvaljen: 22 put/a
Sve odradio po uputama , al ne ma DA neg sam obriši zadano ? ja kliknem , a on ništa ? :( Ma imam jednu nepročitanu poruku pa neznam jel kome nekaj bitno ? Ako je nek piše u zadanoj temi ? zakaj bi imali tajne osim neakvih osobnih ? . Pola poruka su zahvale ? Kaj će nam to ? nek se stavi "like" , a prostor nak ostane za sadržajnu komunikaciju ? . Nemam niakav interes od foruma - nek tak i ostane ! Rado ću svakom savjetom pomoći čak i u dijelu komercionalnog programa . Nije Škrtica onaj koji ne daje novac , nego ko ne dijeli znanje ? . Vi aktivni znalci ne morare se bojati ? Viš eće amateri "shebati" neg dobro napraviti ? :) Ko hoće delat ima posla ? . Očo biti savjetnik ? :) Počeo sam 74 vrte kad je G ? imao sliku na vizitki ? , a onda je i vizitka bila pojam :) Ispričavam se znam znaju kome . Ljudi u ovom čodnovatom vremenu svakako ramišljaju , ako razmišljaju .

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 2/2.   [ 11 post(ov)a ]
Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: