Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 3 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Makarska
PostPostano: sri 11. kol 2010, 13:29 
Polako se budi
Polako se budi

Zahvalio: 0 put/a
Hvaljen: 2 put/a
Evo napokon sam se vratio sa odmora iz Makarske pa da sa vama podijelim gdje sam popio najbolji espresso u gradu.

Kavana Marmont preko puta autobusnog kolodvora, tj. centra Sv. Nikola (odmah na kruznom toku) mi je posluzila najbolji espresso u gradu. Nazalost nisam vidio opremu koju koriste jer nisam ulazio unutra, ali espresso je imao dobru kremu i mogao se piti.

Sta me je pak iznenadilo je da niti jedan ugostitelj ili tzv. barista ne pazi na higijenu svojih masina :(
Tako su cijevi za paru bile okovane skorijelim mlijekom a portafiltri zastopani od stare kave :shock:

Uglavnom ono sto sam dobio u vecini kafica nije ni vidilo kave :'(

Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Naslov: Re: Makarska
PostPostano: ned 22. kol 2010, 17:03 
Administrator
Administrator

Zahvalio: 1 put/a
Hvaljen: 0 put/a
Pozdrav mrki i dobrodošao natrag. Nadam se da si iskoristio vrijeme na odmoru i uživao u pijuckanju kave na plaži ;-)

Što se tiče tvojeg iskustva i ja imam dosta sličnih. Turističke destinacije zapošljavaju često sezonsku radnu snagu koja u većini slučajeva nije stručna, odnosno održavanje higijene im nije prioritet. To je tužno, ali istinito! Često je samo zarada u prvom planu, a ne i usluga, a česti su i izgovori da zbog gužve "ne stignu". :roll:
Ali sretan sam da si konačno našao kafić gdje možeš popiti kolko tolko pristojnu kavu.

Vrh

Naslov: Re: Makarska
PostPostano: pon 13. kol 2012, 12:17 
Spava
Spava

Zahvalio: 0 put/a
Hvaljen: 0 put/a
Kavana Romana, Obala k. Tomislava 14
Poslužuju Julius Meinl i okus je baš dobar. Nije spržen ili gorak, znači znaju ga i napraviti.

Free Wifi, super sladoled (jedino što nema pola-pola), jedino po ljeti vani zna biti jako vruče pa ne bi loše bilo da postave neke rashlađivače.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 3 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: