Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 6 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kupujem aparat za kavu
PostPostano: uto 6. srp 2010, 01:47 
Spava
Spava

Zahvalio: 0 put/a
Hvaljen: 0 put/a
Bok svima,
Ja i moja obitelj uzivamo u kavi. Doslo je vrijeme nabavke novoga aparata. Gledali smo par modela od marke Jura. Ne bih potrosio vise od 5-6k kuna. Da li ima netko Jura aparat i moze li preporuciti koji model u tom cjenovnom rasponu. Hvala na odgovorima.

Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Naslov: Re: Kupujem aparat za kavu
PostPostano: sri 7. srp 2010, 00:09 
Moderatori
Moderatori

Zahvalio: 4 put/a
Hvaljen: 6 put/a
Bok, dobrodošao!

Kolko ja znam, za te novce od Jure i nemaš baš preveliki izbor. Imaš model Ena 3, Ena 5 i Impressa C5.

Ena 3 – najjeftiniji od ova 3 (oko 600 kn jeftiniji), ima mogućnost spravljanja samo 1 kave, štedi energiju

Ena 5 – štedi energiju, za razliku od Ene 3 uz manualni sustav za pjenjenje mlijeka, ima i FrothXPress sustav za automatsko pjenjenje te ima mogućnost biranja duplog shot outputa, neki zamjeraju da bi mlijeko moglo biti toplije, ali može se regulirati temperatura kave

Impressa C5 – poboljšanja u odnosu na Enu 3 i 5 su u mogućnostima programiranja – omogućuje više programa, finije mljevenje (6 razina, a Ene imaju 3), neki kažu i da im bude dugotrajnija pjena, imaju nešto veći spremnik vode i kave, nešto su malo manji i lakši, cijena mu je tu blizu Ene 5

Znači svi su super-automatici, jednostavni su za korištenje, čišćenje i održavanje, navodno se može dobiti dosta kvalitetna kava, nisu glomazni, dođu 5-6k kn, sad prema svojim preferencijama izaberi – biraj prema tome što najviše pijete, kako i koliko pijete, pijete li različite vrste napitaka ili samo 1 itd.

Vrh

PostPostano: pon 12. srp 2010, 01:15 
Spava
Spava

Hvala na odgovoru, sljedeci tjedan sam u HR pa cu kupiti ovu Platinum liniju C5, odvojio bi ja i nesto vise ali ova po dimenzijama bas ulazi u mjesto od starog aparata. Nadam se da ce i kava biti kako treba. :roll: .

Vrh

PostPostano: uto 20. srp 2010, 09:08 
Spava
Spava

Bok,

ja sam trenutno isto u procesu kupovanja aparata i također sam se odlučio za Impressu C5 jer mi se čini pogodna za malo veću obitelj gdje svatko ima svoje želje i navike;) Samo imam jedno pitanje: zašto je Black linija toliko jeftinija od Platinum linije - pa to su isti aparati, imaju sve iste funkcionalnosti, nije valjda samo zbog boje??? Mislim, to su isti aparati, zar ne, a razlika je negdje 500, 600 kn? To je više od 10% cijene? Možda ima još neke dodatne funkcionalnosti koja je nisam primijetio?

Vrh

PostPostano: sri 21. srp 2010, 11:29 
Moderatori
Moderatori

Zahvalio: 4 put/a
Hvaljen: 6 put/a
Ne, nema nikakve dodatne funkcionalnosti. Ono što se plaća u ovom slučaju je izgled - detalji od platine na prednjem dijelu aparata. Po performansama su potpuno isti.

Vrh

PostPostano: pet 26. ruj 2014, 07:17 
Spava
Spava

Bok,
Ja sam u Ljubljani kupila aparat za kavu od Lavazze i prezadovoljna sam. Na našem tržištu takvih nema. Ne samo da je prekrasan na izgled, nego pravi najbolju kavu a i kapućino. Kavu kupujem kod njih i pošalju je brzom poštom. Jako, jako sam zadovoljna. Ako nekoga zanima, neka im pošalje email na kava@mirnik.si
Pozz

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 6 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: