Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/3.   [ 20 post(ov)a ]
Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Gaggia vs Melitta vs Krups
PostPostano: čet 17. sij 2013, 17:07 
Polako se budi
Polako se budi

Zahvalio: 1 put/a
Hvaljen: 0 put/a
Pozdrav svima !!!

Evo odlučio sam se za kupovinu espresso aparata ali nisam siguran koji, u biti sveo sam izbor na ova tri, čitao sam po forumima svašta da su automatici u biti izdržljivi do nekih dvije godine a onda samo problemi ? I u biti ono najvažnije kakva kvaliteta espressa se moze dobiti sa navedenim aparatima u odnosu na njihovu cijenu. Koji bi po vama bio best buy ?

Gaggia Classic - 2100,00 kn

Melitta solo & milk - 3500,00 kn

krups ea 8025 - 2400,00 trenutno na 50% popousta

Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Naslov: Re: Gaggia vs Melitta vs Krups
PostPostano: čet 17. sij 2013, 23:07 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 2 put/a
Hvaljen: 9 put/a
gaggia ali usporedba uopce nije na mjestu jer je rijec o totalno razlicitim aparatima. dakle kao da usporedjujemo trkaci auto sa suvom. pointless.
svejedno,gaggia.

Vrh

PostPostano: ned 20. sij 2013, 23:24 
Polako se budi
Polako se budi

Eto nakon pročitanih hrpa postova na ovom i drugim forumima odlučio sam se za gaggiu classic, dali mi netko moze preporučiti gdje bi ju bilo najbolje kupiti, jer sam iz osijeka i obišao danas trgovine i našao sam samo u elipsu gaggiu new baby class a ja bi ako je moguće gaggiu classic

Vrh

PostPostano: pon 21. sij 2013, 09:04 
Totalno kofeiniziran
Totalno kofeiniziran

Zahvalio: 2 put/a
Hvaljen: 10 put/a
Ne znam gdje u Osjeku, ali taj isti Elipso to može povući iz neke druge poslovnice jer imaju Classic u ponudi.

Vrh

PostPostano: pon 21. sij 2013, 11:24 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 5 put/a
Hvaljen: 6 put/a
Da prvo rijesenje ti je da odes u Elipso i kazes prodavacu da zelis Gaggiu Classic i on udje u njihov server i pogleda di je ima i kad je mozes dobit

Posto si iz Osijeka,ako znas nekog ko bi mogao doci do Konikomove robe(zadnji put kad sam bio prije zatvaranja u Vk je stojala gaggia classic) mozda im je jos u skladistu negdje..

Da nazalost mi ovdje nemamo vrhunsku prodavaonicu ..osudjeni smo na Elipso u Os i Technomarket ali oni nemaju bas nesto u svojim trgovinama nego cekas sve iz Uga

p.s. jesi bio u Emmezeti?

Vrh

PostPostano: pon 21. sij 2013, 17:30 
Polako se budi
Polako se budi

darko_vk je napisao/la:
Da prvo rijesenje ti je da odes u Elipso i kazes prodavacu da zelis Gaggiu Classic i on udje u njihov server i pogleda di je ima i kad je mozes dobit

Posto si iz Osijeka,ako znas nekog ko bi mogao doci do Konikomove robe(zadnji put kad sam bio prije zatvaranja u Vk je stojala gaggia classic) mozda im je jos u skladistu negdje..

Da nazalost mi ovdje nemamo vrhunsku prodavaonicu ..osudjeni smo na Elipso u Os i Technomarket ali oni nemaju bas nesto u svojim trgovinama nego cekas sve iz Uga

Emmezeta vise ne drži gaggiu
Tehnomarket nema ništa
Elipso ima u Zagrebu tri komada svi izlozbeni, pitam ima kakav popust ako je izložbeno, naravno da nema
Robot d.o.o. generalni uvoznik gaggia aparata ima pet gaggia classic svi izložbeni ako hocu novu zapakiranu mogu je dobiti tamo oko 1.3.
Sve u svemu katastrofa
a ovo konikom u vk to si mislio na konikom u Vinkovcima jer imam prijatelja koji je radio u konikomu a sad centru tehnike pa bi mi mogao provjeriti

Vrh

PostPostano: pon 21. sij 2013, 18:29 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 5 put/a
Hvaljen: 6 put/a
Dalibor je napisao/la:
darko_vk je napisao/la:

Emmezeta vise ne drži gaggiu
Tehnomarket nema ništa
Elipso ima u Zagrebu tri komada svi izlozbeni, pitam ima kakav popust ako je izložbeno, naravno da nema
Robot d.o.o. generalni uvoznik gaggia aparata ima pet gaggia classic svi izložbeni ako hocu novu zapakiranu mogu je dobiti tamo oko 1.3.
Sve u svemu katastrofa
a ovo konikom u vk to si mislio na konikom u Vinkovcima jer imam prijatelja koji je radio u konikomu a sad centru tehnike pa bi mi mogao provjeriti

Eto nisam znao za emmezetu jbga
A vidi il odi do Madje il Srbije il se zaleti u Zg u elipso pa vidi kakvi su ti izlozeni modeli(nemora nuzno znacit da je drkano po njima i da su razvaljeni)
Uglavnom kod nas ti je to tako po principu - snadji se druze
A za Konikom sam mislio negdje su s robom,nevjerujem da ju je gazda podijelio il da su medjusobom pokupovali tako da pitaj ga di je to sve zavrsilo ili su mozda vratili neznam...

Vrh

PostPostano: pon 21. sij 2013, 21:51 
Polako se budi
Polako se budi

Zahvalio: 0 put/a
Ja sam svoju kupio u Tehnopolisu. Mislim da bi trebali imati dostavu bilo gdje u hr...

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/3.   [ 20 post(ov)a ]
Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: