Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 3 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Stariji saeco
PostPostano: čet 10. svi 2018, 17:07 
Spava
Spava

Zahvalio: 0 put/a
Hvaljen: 0 put/a
Pozdrav,
Imam jedan stariji cca skoro 10 god saeco automatski aparat koji sam dobio. Bio je na servisu jer nije dugo radio pa je kamenac zastopao cijevi. Ima ugradjen mlinac pa me zanima da li mlinac finije radi na broju 1 ili na broju 12. Probao sam vrtjet skroz u obje strane ali ne primjetim razliku iskreno. Mozda je mlinac u banani. A i razmisljao sam o novom poluautomatskom pa me zanima sta bi preporucili do max 1500kn/200eur . Mlinac ne mislim nabavljat posebno vec eventualno koristit one neke gilter vrecice ili vec mljevenu kavu. Najvise se spominju delonghi i gaggia. To su kao top brandovi? Za te pare...

Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Naslov: Re: Stariji saeco
PostPostano: pet 11. svi 2018, 07:41 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 9 put/a
Hvaljen: 22 put/a
Imaš ovdje ovlašteni servis koji će za Tvoj buđet pretvoriti tvoj Saeco u "novi" ? .

Vrh

Naslov: Re: Stariji saeco
PostPostano: pet 11. svi 2018, 08:13 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 9 put/a
Hvaljen: 22 put/a
E da tvrtka je Tehnovital . Mislim da dotični mlinac ima konusne noževe i ako ne vidiš razliku u mljevenju nije do noževa , nego nešto nije u redu sa mehanikom regulacije . Brojevi na nomiklaturi ne predstavljaju ništa , oni su tu ( neki mlinci imaju slova ) da bi "znali gdje smo". Znači hoćemo li ići na krupnije ili sitnije . to jest radi orlentacije . Što se tiče "cialdi" ovi navedeni aparati ko i svaki drugi sa klasičnom ručkom mogu napravit pripravak , ali ne toliko kvalitetan kao aparat posebno prilagođen za "cialde" . Več ih mnogi davno proizvode i dođu nekal kao vrečice za čaj i mogu reč da su blizu odličnoj ( ne vrlo dobroj) kavi . Al ja sam ipak na strani osobnog izbora zrna i izbora mljevenja kave ? ne mora bit točno ? :)

Za ovaj post autor black coffe je dobio pohvalu od: tehnovital (čet 24. svi 2018, 21:12)
  Rating: 25%
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 3 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: