Promijeni veličinu fonta

Započni novu temuOdgovori Stranica: 3/3.   [ 18 post(ov)a ]
Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pitanje,anketa ili ispitivanje trzista
PostPostano: čet 27. stu 2014, 16:17 
Coffee freak
Coffee freak

Zahvalio: 5 put/a
Hvaljen: 6 put/a
ladovina je napisao/la:
Dijelimo isto mišljenje... Napravi si nekav plan, ciljeve poduzeća (kratkoročne i dugoročne), razmisli koje su ti prednosti i koji su nedostatci, i drži se toga.
Teško je biti inovativan ako prodaješ tuđi rad, i pogotovo to prezentirati drugima. Ali kako ne znam o čemu razgovaramo boljše je da ćutam :smile: .

Sve je to razradjeno bez brige al svakako hvala na savjetu ;)

Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Naslov: Re: Pitanje,anketa ili ispitivanje trzista
PostPostano: pet 28. stu 2014, 09:34 
Polako se budi
Polako se budi

Zahvalio: 3 put/a
Hvaljen: 2 put/a
ladovina je napisao/la:
Vidi Darko kad ulaziš u biznis na zasićenom tržištu, moraš biti drugačiji, moraš imati nešto što će tuđe potrošače privući tebi. Svakako sam da novi entuzijasti na takav način razmišljaju, i ja radim tako nešto ali u drugoj djelatnosti. No u ugostiteljstvu je na prvom mjestu lokacija koju dotični gospodin s 200-ak kava dnevno očito ima, i što je najvažnije ima uhodani biznis. Nema potrebe izmišljati toplu vodu na mjestima gdje postoji slavina. Kad imaš takav posao, pretpostavljam od 5.000-7.000 kn dnevno, a možda i puno više ako uobzirimo noćni život, najbitnije je ne biti budala.

Pa baš zato što i jesam uhodao posao na ipak ne tako dobroj lokaciji isplati li se riskirati sa malom firmicom iz bogznagdje koju vodi bogznatko i bogzna kakva će im kava bit sutra a sve zbog par tisuća eura? Ili ostati uz velikog i jakog igrača na tržištu uz kojeg znam što imam i dobivam i koji ima jaki brend ,a budimo realni, to je danas i najbitnije: zvučno ime, lijep pamtljiv logo, lijepe šalice i šećer, dobar marketing.. a o kavi priznajmo prosječan potrošač ionako nema pojma..

Vrh
 Profil Pošalji privatnu poruku  

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 3/3.   [ 18 post(ov)a ]
Stranica Prethodna  1, 2, 3

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: